Меню

Наші Подорожі

Тендрівська коса
Кiнбурська коса
Острів Зміїний

Подорож на яхті з Одеси: маршрут

Подорож на яхті з Одеси – ідеальне рішення для людей, які бажають забути про повсякденні турботи і насолодитися красою природи у чудовій компанії. Тут немає суєти та негативу, лише позитивні емоції та відчуття абсолютної свободи. Ці подорожі запам'ятаються на довгі роки життя, закарбуються в пам'яті назавжди. Судно можна орендувати в нашій компанії напряму, аби насолодитися спокійним відпочинком далеко від звичних пляжів, а також задля проведення вечірок, святкування будь-яких урочистих заходів та зустрічі з бізнес-партнерами. Сучасні судна оснащені всім необхідним для комфортного часу, що запам'ятовується. Додатково можна замовити послуги професійних фотографів та кейтеринг.

Подорож на яхті з Одеси: маршрут

Компанія Dream Yachting Time пропонує клієнтам відвідати найкрасивіші місця морського узбережжя. Під час подорожі у вас з'явиться можливість помилуватися рукотворними та природними пам'ятками та відкрити для себе Одесу з найбільш вигідного боку.

Маршрут подорожі:

Переваги прогулянки на яхті з Одеси

Що потрібно для підготовки до подорожі яхтою з Одеси

Якщо ви плануєте орендувати судно, насамперед продумайте такі моменти:

Процес бронювання досить простий:

Передоплату можна передати готівкою або зробити за допомогою електронних сервісів: Online LiqPay, PayPal. Безпосередньо перед поїздкою необхідно повністю сплатити за послугу.

Якщо запланований день оренди виникли несприятливі погодні умови – захід переноситься на іншу можливу дату. Якщо перенесення дати неможливе, сплачені гроші повертаються клієнту у повному обсязі.

Що входить у вартість морської подорожі з Одеси на яхті

Переваги оренди яхт у компанії Dream Yachting Time

Для подорожі яхтою з Одеси необхідно взяти з собою:

Зустріч захід сонця та світанків у відкритому морі має особливу магію. Це чарівне природне явище має хоча б раз у житті побачити кожна людина. Подаруйте собі та своїм близьким подорож на яхті на найвигідніших умовах, а компанія Dream Yachting Time організує все на найвищому рівні.

закрити