Меню

Перегін і доставка яхт

Отже, ви стали щасливим власником своєї власної нової яхти, яку купили за кордоном, та у вас є необхідність перегнати її в Україну або Росію, або, навпаки можливо ви придбали яхту на Батьківщині і хочете перевезти її в більш теплий клімат.

Доставка і перегін яхти - це дуже відповідальний процес, ця послуга вимагає максимального професіоналізму від команди екіпажу власне морського судна. Перегін яхт і катерів, особливо на великі відстані, вимагає хорошої підготовки та планування маршруту, так само як і якісної підготовки самого судна, а також знань відкритого морського простору.

Компанія Dream Yachting Time є справжнім професіоналом своєї справи, ми надаємо професійну послугу перегону яхт своїм ходом. Доставка яхти нашими членами екіпажу буде виконана точно у встановлені терміни і без стягнення якихось додаткових витрат, адже наші професійні екіпажі роками напрацьовували свій досвід мореплавання і з легкістю впораються з будь-якими труднощами.

Також зауважимо, що наш екіпаж не обмежується тільки лише співвітчизниками. Більше половини команди складається з англійців, голландців, австралійців, новозеландців та представників інших країн.

Ми не зациклюємося на одній національності, так як маючи широку аудиторію, що складається зі справжніх висококваліфікованих професіоналів, нам вдалося досягти:

Наш професійний і багатонаціональний екіпаж без проблем зробить доставку будь-якої яхти через Атлантику, з Америки, зі Швеції або з будь-якого іншого куточка земної кулі. Міжнародна доставка яхт зазвичай супроводжується тривалою тяганиною з прикордонними документами, необхідними паперами, але ми візьмемо все зобов'язання щодо їх оформлення в свої руки, тому власнику судна не доведеться ні про що більше піклуватися.

DREAM YACHTING TIME організовує перегін вашої яхти під ключ

Наша компанія пропонує всі супровідні та експлуатаційні послуги, серед яких можна перелічити наступні:

Маршрут перегону морського судна, катера або катамарана складається заздалегідь, ще на перших етапах планування. При підготовці маршруту наші професійні фахівці враховують безліч чинників, серед яких напрямок вітру та іншого роду можливі непередбачені обставини. Ми пропонуємо кілька кандидатів на місце шкіпера для вас, щоб ви обрали найбільш кваліфікований екіпаж для подорожі. Перегін яхт може бути пов'язаний з деякими труднощами, які неможливо передбачити, наприклад, це може бути раптова зміна похідних умов або проблеми з технічною частиною корабля. Для таких випадків ми створюємо на маршруті оптимальні місця для аварійних зупинок в разі потреби.

Терміни перегону та швидкість руху

Як правило, власник морського судна ставить команді нашої компанії завдання перегнати судно у чітко визначені терміни. При плануванні перегону вашого морського судна необхідно враховувати розрахункову швидкість руху корабля та інші яхтові дрібниці, відповідальність за це ми зобов'язуємося повністю взяти на себе.

Для моторних кораблів потрібно враховувати крейсерську швидкість яхти і запас палива, при цьому в різні погодні умови витрата палива буде варіюватися.

Для крейсерських катамаранів і яхт довжиною 40-50 футів усереднена дистанція пересування за добу становить 120-150 миль. Також варто окремо враховувати час на приймання судна, яке може становити від 3 до 5 днів. Стан вашої яхти також багато в чому впливає на терміни її доставки. До морських судів пред'являються досить суворі вимоги щодо необхідних критерїїв їх безпеки та стану, тому в деяких випадках багато часу займає власне само підготовка корабля до відплиття і оформлення всіх необхідних документів. Ми завжди беремо до уваги кілька додаткових діб на випадок виникнення форс-мажорних обставин, адже у водному просторі може статися що завгодно і тому найкращим рішенням буде підготуватися заздалегідь.

Вартість перегону яхти

На вартість послуг з доставки моторних і вітрильних яхт впливає безліч важливих факторів. У кінцеву ціну включаються такі витрати:

Також перегін яхт з інших країн, наприклад, з Європи і зі Сполучених Штатів Америки може трохи відрізнятися за ціною в силу необхідності оформлення різних документів. При перегоні своїм ходом на яхті зобов'язані бути повні комплекти необхідного технічного обладнання, серед якого можна перелічити каністри для палива, рятувальні засоби, карти і так далі. У разі відсутності даного приладдя вони мають бути додатково закуплені і, отже будуть додані у кінцеву вартість доставки.

Екіпаж є основною статтею витрат при перегоні вітрильних яхт.

Гонорар для шкіпера в середньому становить 130 євро на добу або ж 3-6 євро за пройдену милю.

Фінальна сума буде залежати від тривалості перегону, кваліфікації капітана морського судна, розміру судна, пори року, у яку відбувається перегін яхти, напрямку вітрів, що мають безпосередній вплив на складність перегону. .

Чому купувати і переганяти яхту варто саме з нами

Компанія Dream Yachting Time має відмінний багатонаціональний екіпаж, що складається виключно з професіоналів, чим можуть похвалитися далеко не всі компанії по перегону і доставці яхт. Завдяки значному досвіду роботи, що складає більше ніж 20 років, ми з легкістю прорахуємо всі складності певного маршруту і допоможемо вам з оформленням всіх необхідних документів для перегону судна будь-якого розміру. Ми гарантуємо надати кожному клієнту індивідуальний підхід у кожній окремій ситуації.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним вам способом, і наша відповідь не змусить довго чекати. Кінцева вартість доставки яхти вас точно порадує, а в дорозі не відбудеться ніяких форс-мажорів, адже ми сплануємо всі дрібниці наперед і забезпечимо тільки грамотний професійний менеджмент висококваліфікованими співробітниками компанії.

Меня зовут и я живу Свяжитесь со мной по почте или по телефону

Допомога консультанта
закрити