Меню

Чартер Менеджмент Вашої Яхти

Володіння яхтою - це не тільки можливість приємно провести відпочиноу просто у відкритому морському простору, а й також отримати неймовірне чудове задоволення. Також, на превеликий жаль, це вимагає постійні витрати на обслуговування судна. Нерідко власники морських суден стикаються з тим, що просто немає достатньої кількості вільного часу, щоб повноцінно та гарно відпочити, а яхта в свою чергу припадає пилом на пристані цілими тижнями або навіть місяцями, і вимагає все більших вкладень з кожним днем чергового простою на березі.

Всім справжнім власникам яхт і майбутнім власникам морських суден ми пропонуємо привабливу можливість знизити до мінімуму різного роду експлуатаційні витрати, а також отримати додатковий дохід без додаткових трудовитрат. Здача яхти в чартер - це оптимальний вихід з існуючого положення, коли ваше судно, катер простоює без діла. Чартер менеджмент вашого морського судна напрочуд гарно піде йому на користь, адже човни призначені для подорожей по морських просторах, а не для тривалих стоянок, а доходи від такого підприємства повністю покриють абсолютно всі витрати на обслуговування і утримання власного судна.

Здати яхту в чартер можна в будь-який момент, так само як і забрати її назад. Фахівці і чартер менеджери з компанії Dream Yachting Time подбають про судно як про своє рідне, і знайдуть йому найбільш продумане застосування. Не пропустіть можливість позбутися від постійно зростаючих витрат на утримання власного сорьсокго судна і отримати пасивний дохід від володіння кораблем разом з командою професіоналів Dream Yachting Time!

В Україні найпопулярніший тип чартеру є оренда з командою від 2-х годин до 1 дня. Відділ чартер менеджменту нашої компанії подбає про будь-які контракти, оформить документи та всі необходні папери для чартеру яхти і не привнесе незручностей у ваше життя. Ви, як і раніше, зможете використовувати свою яхту для особистих потреб в будь-який час дня і року, а судно завжди буде в ідеальному стані до вашого прибуття.

Переваги судовласника

Працюючи спільно з командою компанії Dream Yachting Time, власник моторного або парусного корабля неодмінно отримає безліч переваг від послуги чартер-менеджменту, серед яких:

Здати яхту чартерної компанії в оренду - це вигідна інвестиція, яка не потребує абсолютно ніяких додаткових витрат. Дохід від чартер-менеджменту зазвичай повністю окупає всі витрати на підтримку і обслуговування судна. Ми, в свою чергу, забезпечимо яхту всім необхідним професійним доглядом на вищому рівні, так що власникові не доведеться ні про що більше піклуватися зі свого боку.

Часто власників морських суден цікавить питання зносу яхти при активному її використанні в чартері. Хоча в такому випадку яхта і використовується набагато частіше, ніж звичайно, але турбуватися про збереження судна точно не варто. Регулярні виходи у відкритий морський простір, навпаки, підтримують всі системи корабля в тонусі, оскількм власне судно постійно обслуговується. Ми завжди ретельно перевіряємо абсолютно всі системи перед кожною здачею в оренду судна і після, при необхідності обслуговуємо механізми, адже в цьому і полягає суть грамотного чартер менеджменту.

Як ваша яхта буде приносити вам прибуток

Яхта може передаватися власником в чартер менеджмент як в повне, так і в часткове управління компанії Dream Yachting Time. В довгострокову оренду яхту так само можна здати без проблем. Власник в такому випадку отримає максимально високі доходи від послуги чартер менеджменту.

Ми завжди обговорюємо з клієнтом найбільш важливі моменти здачі яхти в чартер менеджмент:

Наші висококваліфіковані чартер менеджери володіють величезним досвідом роботи і хорошими професійними навичками, які були напрацьовані протягом багатьох років існування компанії. Тому ми з легкістю знайдемо підхід до будь-якої яхти, вигідно представимо її клієнтам і розробимо індивідуальну маркетингову стратегію для подальшого просування і менеджменту саме вашого судна.

Грамотний чартер менеджмент дозволить не тільки знайти найбільш вигідних клієнтів, але і підвищити репутацію вашого човна. Вона в свою чергу виразно зіграє свою роль при подальшому продажі моторної або парусної яхти власником. Здати яхту в оренду клієнту допоможуть наші міжнародні зв'язки з брокерами по всьому світу, так що ваша яхта точно не буде простоювати без діла. Особливо корисний чартер менеджмент для яхт з екіпажем, адже для нього (екіпажу судна) досвід стоїть далеко не на останньому місці. Від досвіду безпосередньо залежить професіоналізм, а він нині цінується як ніколи.

Дохід від яхти

Ваш дохід, що отримується від чартер-менеджменту вашим морським судном, залежить від безлічі факторів, таких як:

Сьогодні на чартерному ринку спостерігається напрочуд сильна конкуренція, таким чином, вимоги до яхти у клієнта можуть бути досить чіткі та суворі. Найбільший попит сьогодні мають найсучасніші і найновіші яхти, які часто пропонують набагато більший рівень комфорту в порівнянні з попередніми їх версіями. Класичні варіанти морських суден без сумніву також знайдуть своїх шанувальників, адже «класика», як відомо, не старіє. Власнику класичного варіанту морського судна в такому випадку швидше за все доведеться провести повний рефіт і модернізацію технічного обладнання, щоб воно відповідало всім наймоднішим та найсучаснішим тенденціям і трендам.

Що потрібно знати власнику, який бажає здати лодку в чартер

Сучасний яхтовий бізнес стає все складнішим, адже клієнтам пропонується все більше вибору з кожним днем, що безумовно впливає і на його запити. Саме тому якісний чартер менеджмент так необхідний для отримання максимальної вигоди від володіння яхтою.

Власники човнів сьогодні потребують чартер менеджер як ніколи раніше. Це пов'язано з тим, що без грамотного підходу і кваліфікованого чартер менеджменту клієнт навіть не зверне на ваше судно свою увагу. Відлякати клієнта може навіть якась незначна дрібниця, деталь, яку мало хто візьме до уваги. Гарний менеджмент і правильно організоване професійне обслуговування висококваліфікованою командою допоможуть зробити володіння човном прибутковою справою, а власникові не доведеться піклуватися про своєчасне підфарбовування і модернізацію устаткування.

Компанія Dream Yachting Time візьме в свої руки відповідальність за всі етапи експлуатації вашого морського судна та його чартер менеджменту. Ми здійснюємо правильне управління командою, регулярне обслуговування між чартерами, також проводимо необхідні Рефіт і тренінги для персоналу. Ми гарантуємо, що повністю збережемо конфіденційність власника і узгодимо всі важливі питання послуги чартер менеджменту.

Ми працюємо вже більше 20 років, тому наш досвід в чартер менеджменті, в порівнянні з іншими компаніями, є доволі значнішим. Ми гарантуємо, що з легкістю знайдемо застосування будь-якого човна і зробимо його прибутковим, а не збитковим. При цьому власник завжди в праві користуватися своїм рухомим майном на власний розсуд без обмежень.

З чого почати

Зв'яжіться з компанією Dream Yachting Time за телефоном +38 099 38 66 888 або надішліть нам електронного листа на адресу booking@dyt.com.ua.

Ми гарантуємо, що узгодимо зустріч, організуємо огляд яхти і зробимо детальний аналіз, зазначимо вигідний план для вас із подальшого співробітництва.

Ви відпочиваєте, а яхта працює. Залишились питання? Звертайтеся до нас, ми будемо раді надати вам більш детальну консультацію та відповісти на всі виникаючі питання.

Меня зовут и я живу Свяжитесь со мной по почте или по телефону

Допомога консультанта
закрити