Меню
Яхт-школа
Яхт-школа

Яхт-школа

Британська Королівська Яхтова Асоціація (Royal Yachting Association, RYA) - це найстаріше у світі об'єднання, яке займається навчанням капітанів як вітрильних, так і моторних суден. Організація була сформована в далекому 1875, а вже в 1967 була розроблена перша ефективна тренувальна програма RYA. Сьогодні асоціація вважається найшанованішою і найвідомішою, а капітанські права RYA визнаються у всіх країнах без винятків.

За системою асоціації проходять підготовку офіцери ВМС Великобританії та інших країн, що лише доводить високу ефективність навчальної програми. Загалом у світі відкрито понад 2400 навчальних закладів RYA, у яких отримують кваліфікацію понад 190 000 осіб щороку. Вітрильна школа в Одесі пропонує пройти цей неймовірно корисний курс, не виїжджаючи з країни та в рідне Чорне море.

Яхтова школа Dream Yachting Time є першою в Україні школою, яка має ліцензію на навчання за програмою RYA, та пропонує пройти повний цикл курсів. Навчання яхтингу RYA дасть вам можливість брати яхти в чартер у будь-якій точці планети, а будь-який капітан буде раді вітати вас на борту свого судна. Наша яхтова школа в Одесі є офіційним представником RYA, а навчання яхтингу на Чорному морі проводиться виключно професійними яхтсменами та справжніми морськими вовками.

Як проходить навчання у яхтовій школі RYA

Методика навчання RYA має ступінчасту структуру, в якій ви поступово пізнаватимете тонкощі яхтингу з кожним новим щаблем. Навчання передбачає наявність теоретичних курсів та практики між ними. Щоб перейти на наступний рівень навчання за програмою RYA, учням доведеться виходити в море самостійно, застосовуючи набуті навички на ділі.

Варто зазначити, що навчання за міжнародною програмою RYA проходить повністю англійською, тому потребує рівня володіння мовою intermediate.

Теоретичні заняття з даної системи, які пропонують яхтові школи, складаються з 4-6 днів (залежно від етапу курсу). Потім настає черга практики, під час якої курсанти перебувають 5-7 днів у плаванні. Практична частина проводиться в інтенсивному темпі і в умовах максимально наближених до реальних, адже тільки так можна дізнатися, чи справді ви засвоїли уроки.

Зазвичай яхтова школа набирає групи всього з кількох людей, тому кожному майбутньому капітанові дістанеться максимум уваги. Система навчання RYA складається всього з 4 основних етапів або «ступенів»:

  • Competent Crew;
  • Day Skipper;
  • Coastal Skipper;
  • YachtМaster (Coastal, Offshore, Ocean).

Наша школа яхт проводить весь спектр курсів, а також індивідуальне навчання дітей яхтингу. Dream Yachting Time пропонує навчання яхтингу недорого та якісно, з використанням найсучасніших методик. Практичні заняття в морі відбуваються на сучасних яхтах Sun Odyssey 32, Bavaria 36, Bavaria 38. Також можна пройти додаткову практику на вітрильних катамаранах. Далі ми детальніше розповімо про всі тонкощі кожного етапу підготовки капітана вітрильної яхти. До слова, теоретична частина занять практично ідентична як для моторних, так і для вітрильних суден, а наша школа яхтових капітанів в Одесі підходить як для любителів вітрильників, так і для тих, чиє серце б'ється в такт дизельного мотора.

Competent Crew

Яхтинг навчання (яхтинг для новачків) починається з етапу Competent Crew. Ця навчальна програма підходить навіть для тих, хто зовсім не має яхтового досвіду. Більше того, навчання також не має обмежень за віком. Наша яхтова школа для дітей (дитяча школа яхтингу) завжди готова провести індивідуальні заняття.

Курс Competent Crew зробить з Вас матроса, якому будуть раді на борту будь-якого судна. Практика включає вивчення морської термінології (міжнародною мовою), навчання роботі з вітрилами, такелажем і мотузками, основи роботи з кермом та ази маневрування при швартуванні судна.

Теоретична частина занять у разі повністю відсутня і потрібно. Цей курс добре підійде не тільки повним новачкам морської справи, але й тим, хто бажає підтягнути знання міжнародної термінології. Після досить тривалого виходу в море з досвідченим інструктором ви досконало оволодієте термінами англійською мовою, що дозволить бути кориснішим членом команди в будь-якій точці світу.

Day Skipper

Day Skipper (Шкіпер денного плавання) є базовим шкіперським курсом у програмі навчання RYA. На даному етапі передбачені як теоретичні уроки (4-6 навчальних днів), так і практичні (5-7 діб у морі).

Головна особливість курсу полягає в тому, що після його закінчення у вас не буде іспитів. Школа яхтового капітана закріпить за вами досвідченого інструктора, який оцінюватиме ваші знання під час проведення практичних занять. Одеська яхтова школа DYT гарантує високий професіоналізм інструкторів та їхню компетентність.

За підсумками, досить вразивши свого інструктора, ви отримаєте сертифікат, що дозволяє самостійно брати човен в оренду у будь-якій країні. Єдині обмеження полягають у тому, що Day Skipper може виходити у море лише за світлі дня й у певній віддаленості від берега. Також ви зможете керувати судном завдовжки до 24 метрів, що входить до категорії маломірних суден. Щоб отримати права на керування яхтою Day Skipper, не потрібні будь-які інші документи, достатньо закінчити практичний курс і пройти сертифікацію.

Курси яхтових капітанів в Одесі (курси капітана яхти) проводяться безпосередньо в чорному морі, а інструкторами призначаються лише найкращі фахівці України. Теоретична частина занять також може проводитись у режимі онлайн (40 годин курсу англійською мовою).

Наша яхтова школа в Одесі регулярно проводить і курси навчання PWC. Курси PWC (Power Water Craft) дають право керувати гідроциклом з пасажирами вдень і на відстані від берега 20 миль, а термін їх придатності становить 5 років.

Coastal Skipper

Стати так званим капітаном прибережного плавання вже трохи складніше. Щоб розпочати навчання за курсом Coastal Skipper, вам доведеться виконати наступні вимоги:

  • Отримати ліцензію на користування УКХ-радіостанцією;
  • Отримати сертифікат про проходження курсів першої допомоги;
  • Мати досвід щонайменше 800 морських миль на борту.

Потрібні документи може надати як наша школа яхтингу в Одесі, так і інші організації. Наприклад, курси першої допомоги часто відбуваються під егідою червоного хреста. Школа яхтового капітана Dream Yachting Time так само з радістю забезпечить вас судном для виходу в море, але напрацьовувати заповітні милі доведеться все ж таки самостійно.

У цілому нині структура навчання аналогічна попередньому курсу – 4-6 днів теоретичних занять і 5-7 днів у море, але у разі велику увагу буде приділено нічному плаванню і практиці позаштатних ситуацій.

YachtMaster (Ocean)

Сертифікація RYA YachtMaster Ocean є найвищим (але не обов'язковим) ступенем у даній системі навчання. Звання океанічного яхтмайстра дає право командувати яхтою з водотоннажністю до 200 тонн у будь-якій точці світового океану. При цьому керувати судном можна у будь-якому віддаленні від берегової лінії та у будь-який час доби.

Для доступу до проходження іспиту "RYA Yachtmaster Ocean" кандидат повинен отримати підтверджений досвід участі в океанському плаванні в ролі капітана або його старшого помічника. Також для успішного проходження курсу кандидату потрібно буде виконати такі вимоги:

  • 600 морських миль без зупинок у журналі при знаходженні судна у морі не менше 96 годин;
  • 200 морських миль, пройдених з відривом мінімум 50 миль від берега;
  • Кваліфікаційні милі мають бути напрацьовані протягом останніх 10 років.

Вимоги RYA можуть бути досить жорсткими, але саме це і робить навчальну програму такою престижною. Після отримання титулу яхт-майстра вам відкриється весь світ та будь-які судна, а ліцензія яхтового капітана у відкритих водах дозволить подорожувати та працювати де завгодно.

Вітрильна школа в Одесі Dream Yachting Time пропонує курси RYA за доступною ціною та зі зручним графіком занять. Наша школа яхтингу курс підготовки капітанів піджене під ваш графік та допоможе вам стати справжнім профі у яхтовій справі.

↑ Відпочинок і Сервіс
следующая

VIP Авто Сервіс

Ще більше морських пригод в нашому профілі Instagram. Зазирни!

Yacht rent in Odessa Yacht rent in Odessa Yacht rent in Odessa
Yacht rent in Odessa Yacht rent in Odessa Yacht rent in Odessa Yacht rent in Odessa
Yacht rent in Odessa Yacht rent in Odessa Yacht rent in Odessa

Ще більше морських пригод в нашому профілі Instagram. Зазирни!

закрити