Меню

Реєстрація яхт

Компанія Dream Yachting Time спеціалізується на реєстрації яхт будь-якого розміру і будь-якого типу з вибором найпопулярніших прапорів в світі для приватних та комерційних яхт.

Реєстрація яхт під прапор конкретної країни - це особливо важливий процес, з яким доводиться стикатися кожному власнику яхти або катера при покупці нового або підтриманого водного судна. Реєстрація яхти під іноземним прапором дає величезну кількість переваг і зручностей для власника яхти, а також закріплює його право на володіння цим судном.

Обраний порт приписки визначає національність яхти, а також вирішує законами та нормативнами документами якої країни будуть застосовуватися міри та вимоги до яхти. Ми пропонуємо на вибір можливість оформлення в найбільш популярних і зручних державах, а також безліч додаткових послуг по здійсненню якісної реєстрації вашого морського судна.

Подивившись на будь-яку яхту відразу звертаєш увагу на її прапор, а також порт, розташованих на кормі яхти, що надає судну свою індивідуальність. Сильний і добре зарекомендований порт приписки говорить багато про власника яхти. Тому до вибору прапора яхти варто ставитися з усією відповідальністю.

Ми даємо професійну консультацію і робимо реєстрацію яхти під ключ, уберігаючи вас від вибору неправильного прапора, а також від стягнення штрафних санкцій та інших додаткових підводних каменів, таким чином ми значно економимо час власника яхти.

Ми пропонуємо наступні послуги з реєстрації яхт:

Ми надаємо максимально професійну і грамотну допомогу в оформленні яхти під будь-яким прапором. Dream Yachting Time є лідером за рішенням різноманітних яхтових питань, про що не дадуть збрехати наші клієнти, з відгуками котрих ви можете ознайомитись на сайті. Якісна і доступна реєстрація яхт в Україні або під зручний прапор можлива тільки у нас, звертайтеся!

Найдоброзичливіші прапори для яхт у світі
Віргінські острови & British Virgin Islands
Острів Джерсі & JERSEY
Кайманові острови & Cayman Islands
Маршаллові острови & Marshal Islands
Англія (Об'єднане Королівство) & UK
Гернсі острова & Guernsey
Панама & Panama
Гібралтар & Gibraltar

Для чого потрібна реєстрація судна під іноземним прапором?

Реєстрація яхт і судів - це дуже важлива процедура, як і вибір країни, під прапором якої судно буде вподальшому ходити. Місце реєстрації яхти може безпосередньо вплинути на вартість обслуговування морського судна і власне утримання самого судна, а також на рівень можливої правової державної підтримки.

Головні переваги реєстрації яхт в офшорах:

Внесення вашої яхти в судновий реєстр будь-якої країни означає відповідність судна всім стандартам і вимогам обраної вами держави. Суднові реєстри можуть бути двох типів: відкритими і закритими. У закритому реєстрі реєстрація відбувається за географічною чи національною ознакою судна, а відкритий реєстр наразі доступний кожному. Найбільш проста форма оформлення судна - без права чартерного використання. Варіант з можливістю комерційного використання яхти є трохи складнішим. Але вам не варто турбуватися про складнощі процедур, що виникають при оформленні документів, адже фахівці нашої компанії Dream Yachting Time напрочуд швидко і доступно проведуть будь-яку реєстрацію будь-якого судна для вас.

При виборі морського герба варто враховувати безліч факторів, таких як:

Наприклад, для здійснення вантажоперевезень за допомогою яхти найкраще оформити її під прапором Великобританії. Дана держава є найбільш зручною для будь-якого мореплавця, адже вона об'єднує в собі безліч різних островів, що знаходяться під юрисдикцією Великобританії. Це дозволить власнику яхти безперешкодно переміщатися по більшості територій Європейського водного простору.

Під яким прапором краще реєструвати яхту?

Сьогодні існує величезна кількість зручних для приписки яхт географічних точок. Але найчастіше власники морських суден воліють зареєструвати яхту під такими прапорами:

Обраний прапор також здатний подарувати власнику морського судна не тільки фізичну вигоду, а й чисто естетичну насолоду від володіння ним. Адже від прапора, який красується на борту яхти, залежить і статусність власника самого морського судна. Реєстрація під зручний прапор - це вигідно, доступно і перспективно, якщо за справу беруться справжні професіонали свого діла.

Незалежно від обраного вами прапора ми з радістю допоможемо оформити всі необхідні документи на вашу яхту. Наша компанія візьме всі складні й заплутані процедури на себе, і ми не змусимо вас довго чекати на реєстрацію вашого судна. Фахівці компанії Dream Yachting Time не один рік займаються реєстрацією судів, тому ми знаємо всі тонкощі різних способів реєстрації яхт і зможемо вам оперативно в цьому допомогти. Залишились питання? Звертайтеся до нас будь-яким зручним для вас способом, ми будемо раді надати вам більш детальну консультацію.

Меня зовут и я живу Свяжитесь со мной по почте или по телефону

Допомога консультанта
закрити