Меню
Оренда яхти від власника
Оренда яхти від власника

Оренда яхти від власника

Оренда яхти від власника є напрочуд вигідним та гарним варіантом при організації будь-якого незабутнього відпочинку на морі. при цьому багато хто віддає перевагу звернутися відразу до власника морського суду замість замовлення послуг у представників яхт-клубу. Причина цього проста і зрозуміла - ніхто не хоче переплачувати. Однак не всі правильно реалізують свій пошук потрібного судна. Хаотичне та детальне вивчення дощок оголошень, дзвінки за першим ліпшим номером телефону можуть призвести до втрати часу і грошей, та, що найбільш прикро, до руйнування Ваших особистих планів на проведення певної події. Альтернативний шлях, здатний захистити Ваші інтереси, - порівняння і вибір пропозицій від компанії Dream Yachting Time.

Пропозиції оренди яхти від власників

Ми розміщуємо оголошення з оренди яхт від власників, оформляючи кожне з них по одному єдиному стандарту, щоб Вам було зручно визначити найкращий варіант індивідуально. Крім того, наші співробітники завжди ретельно перевіряють, щоб фотографії та характеристики суден відповідали реальності. Тому, звертаючись до нас, Ви зможете захистити себе від неприємних несподіванок і матимете змогу планувати відпочинок з упевненістю в гарантовано незабутньому відпочинку.

На сайті нашого клубу представлений ряд вітрильних і моторних яхт. Серед них є як швидкісні судна для регат, так і розкішні вітрильники преміум-класу. Залежно від мети оренди водного засобу, ми можемо запропонувати відразу кілька варіантів. Вартість судів стартує від 70-100 доларів за годину. У той же час багато власників спільно з нами запускають акції та спеціальні пропозиції. Тому, стежачи за нашими новинами, Ви зможете не тільки добре відпочити, але й приємно заощадити на своєму відпочинку.

Додатковий сервіс від Dream Yachting Time

Крім простих морських прогулянок, ми також додатково організовуємо заходи просто посеред моря. Наприклад, з нашою підтримкою Ви можете провести на воді день народження, вечірку, весілля, корпоратив або навіть бізнес-зустріч. Щоб все пройшло ідеально, власники суден часто погоджуються на тематичне оформлення палуби, а також співпрацюють з ресторанами виїзного обслуговування, професійними фотографами та івент-агентствами.

Оренда яхти від власника з Dream Yachting Time - надійно, просто і доступно. Залишайте заявку.

↑ Відпочинок і Сервіс
следующая

Прогулянка на катері в Одесі

Ще більше морських пригод в нашому профілі Instagram. Зазирни!

Yacht rent in Odessa Yacht rent in Odessa Yacht rent in Odessa
Yacht rent in Odessa Yacht rent in Odessa Yacht rent in Odessa Yacht rent in Odessa
Yacht rent in Odessa Yacht rent in Odessa Yacht rent in Odessa

Ще більше морських пригод в нашому профілі Instagram. Зазирни!

закрити